דלתות הזזה

במדינתנו העשירה בשמש ובאבק, כמו שחשוב לכל דירה תהיה מרפסת, חשוב מאוד שגם לכל מרפסת תהיה דלת. דלתות הזזה הן דלתות אשר נעות ימינה ושמאלה על מסילה ולא על ציר אשר מסובב את הדלת פנימה והחוצה. דלתות הזזה הן הפתרון המושלם למי שמבקש עיצוב מתוחכם ואיכות בלתי מתפשרת. הן גם כל כך שקטות, באמת שלא שומעים את הדלתות הנעות על המסילה.

ניתן לרכוש דלתות הזזה מכל הגדלים ומכל העיצובים האפשריים, דלתות הזזה קטנות בהתאם למימדי המפתן, דלתות הזזה כפולות לסלונים או לחדרי אירוח. ישנן דלתות הזזה מעץ, ממתכת, ואפילו מזכוכית שמתאימות למרפסות. בחנויות רבות ניתן לרכוש דלתות הזזה שהקונים, אתם הקוראים המאושרים, יכולים להרכיב בעצמכם. כך אתם יכולים להוזיל עלויות והרי, בינינו, ידוע שמרהיט שהרכבת בעצמך חשים סיפוק רב יותר מרהיט שקנית או שנתת לאיש מקצוע להרכיב אותו במקומך.

מרוב כל כך הרבה אפשרויות כבר לא יודעים מה לעשות?

כאשר אתם מנסים להחליט איזו דלת ברצונכם לרכוש, שימו לב לנקודות החשובות הבאות:

בנוסף לעיצוב הדלת שימו לב גם לחומר שממנו היא עשויה, יש דלתות עץ העשויות מפלסטיק, אך יש גם העשויות מעץ ואפילו מפלדה. רצוי לשים לב שאתם רוכשים דלתות הזזה  מהחומר הטוב והאיכותי ביותר שמוצע בשוק. כך אתם יכולים להיות בטוחים שקנייתכם תחזיק מעמד זמן רב הרבה יותר ואולי אפילו לא תצטרכו להחליף את הדלתות אלא רק בעוד עשרות שנים. וגם אז, רק אם אתם באמת רוצים.

אם הדלתות מעוטרות או מצופות צבע, הקפידו לשאול מאיזה חומרים עשויים הצבעים המקשטים אותן. שימו לב שלא מדובר בחומרים רעילים, או בחומרים פשוטים אשר עשויים לדהות או להתקלף ולכער את הדלת אשר אם לא כך היתה מושלמת באיכותה.

אם אתם כבר רוכשים דלתות הזזה, רצוי שהן תגענה כמה שיותר קרוב לתקרת חדרכם, כך תוכלו להבטיח את החציצה המושלמת בין החללים וגם תהיו שקטים ביודעכם שלא מצטבר אבק בחלקו העליון של המפתן – שהרי הוא צמוד לתקרה ואין מרווח ביניהם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here