קרדיט freepik

ם אתם מחפשים כיום דרך להפוך את חזית הבית למעוצבת ואופנתית הדרך הכי קלה לעשות זאת היא באמצעות שינוי של הדלת המובילה לבית. תשמחו לגלות כי כיום אפשר להשיג דלתות כניסה במבצע וכך לשדרג את הבית עשרות מונים, הן מבפנים והן מבחוץ.

מה מייחד את הדלת שלכם?

דלתות חדשות יכולות להיות בצבע שונה מהצבע של הדלת השינה, עבות יותר או מעוצבות יותר. אם הדלת הקודמת כבר שרוטה והצבע שלה דהה, ההבדל שאתם תראו יהיה משמעותי מאד. בנוסף, ישנם בעלי בתים שמחליטים להחליף את דלת הכניסה בגלל שהם מבצעים שיפוץ כולל, ולא רוצים שהדלת הישנה תהרוס את המראה החדיש של שאר הבית.

באתר אלידור תעשיות תוכלו למצוא מגוון ענק של דלתות כניסה במבצע בעמוד עודפים של האתר!

מוכרים נכס? החליפו את הדלת!

זכרו כי, דלת חדשה ומיוחדת יכולה לשנות את התחושה של האדם המגיע לבית כבר מהרגע הראשון. לכן, גם בעלי בתים ששוקלים למכור את הנכס בוחרים לרכוש דלתות כניסה במבצע וכך להרשים את הקונים הפוטנציאליים.

אפשר להיות יצירתיים לחלוטין ולבחור דלתות עם סורג או עם זגוגית שעליה יש איור המתאים לסגנון העיצוב של הבית שלכם. למעשה, עם כניסת הטכנלוגיות החדשניות אין גבול לעיצובים ולצבעים של הדלת.

דלתות מודרניות

אם אתם עדיין מביטים בדלת בעיצוב ישן, מן מלבן משמים כזה כשאתם חוזרים הביתה, זה הזמן לשדרג לעיצוב מודרני יותר. תוכלו למצוא דלתות כניסה במבצע עם עיצובים מודרניים ושיקיים שהופכים את כל החלל הביתי למושלם.

הם יכולים להשתלב עם הצבעים של הקיר בכניסה לבית ואפילו להתאים גם כדלת יציאה לחצר האחורית. בבתים פרטיים יש משמעות רבה לכל פריט שאתם מוסיפים לבית, משום שהוא יכול להעלות את ערכו עשרות מונים. עיצוב חדשני יהיה הדרך המושלמת להתחיל את היום כאשר אתם יוצאים מהבית, וכן כאשר אתם חוזרים למקום החמים והמזמין.

אדריכלים? אל תתפשרו על הדלת

אם אתם אדריכלים או מעצבי פנים, כדאי לזכור שהדלת מהווה חלק בלתי נפרד מהחלל. אנו נוטים לשכוח זאת ולעצב את הרצפה, הגוונים של הבית ואפילו את גופי התאורה. אך, כאשר הלקוחות שלכם נכנסים לבית אחרי שדרוג העיצוב, הם ישמחו לראות דלת חדשה.

כל אלה ילוו אתכם לאורך כל הקריירה: האפקט של ה"וואו" שתשמעו כאשר הם יתרשמו מהעיצוב שלכם, השיתוף של התמונות ברשתות החברתיות והתחושה שחשבתם גם על הפרטים הקטנים.

לסיכום, זה הזמן לבחור את הדלת שלכם. אל תתפשרו על עיצוב "רגיל" ומשעמם, אלא תנו ליצירתיות שלכם לפרוץ ולהפוך את חללי הבית לחגיגת עיצוב שלא נגמרת.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here